DÁRKY ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO

FAQ

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Jak rychle bude má objednávka vyřízena?

Blesk je náš pomalejší brácha. Vaši objednávku obyčejně odešleme do 7 dnů a další den už vám skoro jistě bude dělat radost osobně. Může se stát, že některé kousky zrovna nemáme v zásobě. Pak vás ještě poprosíme o strpení dalších 14 dní.

 

Jak vám bude balíček doručen?

Když vás pošťák zastihne na adrese, kterou jste uvedli při objednávání, dostanete krásně zabalený balík Do ruky od České pošty.

 

Proč není možné platit za objednané zboží dobírkou?

Neradi říkáme, že něco nejde. Platba při převzetí je ale jeden z těch případů, kde musíme udělat výjimku. Fakt to nejde. Zboží vytvořené na míru, které si někdo objedná a pak nevyzvedne, už si totiž nového majitele nenajde. To znamená, že bychom ho museli vyhodit a to by bylo plýtvání materiálem, časem i energií. Věříme, že platba kartou v našem e-shopu je přijatelná a zcela bezpečná pro všechny.

 

Jak se starat o vaše trička?

Samozřejmě nikdo nechce prát trička v ruce. Nemusíte se bát, pračka tričkům neublíží. Potisku svědčí praní naruby, maximálně do 40°C. Potisk nežehlete a nevystavujte nepřirozenému namáhání. Tričko ošetřujte i podle pokynů výrobce, které jsou uvedeny na štítku uvnitř trička.