Jak vlastně vznikají?

Jak se rodí velké malé radosti?

Výroba radosti krok za krokem

Podívejte se, jak to celé funguje.

Pilně foťte

Nejlepší fotky jsou často ty, které vůbec neplánujete. V dnešní době už je pořídíte i mobilem v parádní kvalitě. Nejlepší bude, když nám je pošlete zcela bez úprav. Většina filtrů a editorů totiž při úpravách fotku nejen „vylepší“, ale také zmenší, a my přitom potřebujeme, aby byla co největší a nejkvalitnější.

gallery

Vyberte si jeden z pěti stylů

Fotku už máte. Teď je čas rozhodnout se, který styl zpracování je podle vás ten pravý pro vaši fotku, nebo pro toho, komu chcete udělat radost. Může se stát, že fotka nebude pro vybraný styl dost kvalitní nebo vhodná. V takovém případě se vám ozveme a nabídneme možnosti řešení.

gallery

Začněte se těšit. My začneme designovat

Z vaší fotky se právě rodí designový kousek. Na závěr ho ještě ručně doladíme, aby byl výsledek opravdu originální. Než začneme tisknout, pošleme vám e-mail s náhledem ke schválení.

gallery

Tři, dva, jedna… tiskneme.

Design je hotový, můžeme tisknout. Dokážeme potisknout cokoli, co si z naší nabídky vyberete, a na jakémkoli místě. Používáme tu nejlepší tiskárnu, co existuje. Ručíme i za kvalitu textilu, která je srovnatelná s nejlepším značkovým textilem, který koupíte v obchodě. Můžete si být jistí, že vám nebo vašim blízkým bude dobře a dlouho sloužit.

gallery

Už jen zabalit a radost je na cestě k vám

Naše balíčky vypadají stejně krásně jako jejich obsah. Chceme, aby vám naše věci dělaly radost od první chvíle.

gallery